Ekstra pensja – o czym warto pamiętać decydując się na grę?

Wiele osób nie zna obecnie dokładnej oferty gier Totalizatora Sportowego. O ile gra Lotto i Mini Lotto były znane już wcześniej, tak inne gry, jak choćby Keno czy Ekstra Pensja nie zawsze są tak doskonale znane. O czym należy pamiętać decydując się na grę Ekstra Pensja i w czym jest ona inna od reszty produktów z oferty?
Zasady gry Ekstra Pensja są niezwykle proste, wystarczy jedynie skreślić sześć liczb. Pięć z nich musi pochodzić z zakresu 1 – 35, a dodatkowa z zakresu 1 – 4. Prawdopodobieństwo trafienia wygranej pierwszego stopnia jest tu dużo wyższe niż w przypadku standardowych gier Totalizatora, zwłaszcza porównując je z prawdopodobieństwem trafienia wygranej pierwszego stopnia w Lotto.

 

Na czym polega różnica między Ekstra Pensją a innymi produktami z oferty? Przede wszystkim jest to jedyna gra, w której główna wygrana wypłacana jest w ratach. Ponadto warto zauważyć, że nie tylko prawdopodobieństwo wygranej pierwszego stopnia jest dość wysokie. Wygrana, która wynosi tyle, co cena kuponu jest dość łatwa do trafienia, ponieważ wymagane jest podanie prawidłowo tylko dwóch liczb.